MERON

WYGODA I BEZPIECZEŃSTWO

Nasze doświadczenie

44 lata na rynku

Jesteśmy firmą specjalistyczną działającą na rynku już od 1977 r. W zakresie oferowanych usług znajdziecie Państwo projektowanie, dostawę, montaż, naprawę i konserwacje: wind osobowych, towarowych, schodów i chodników ruchomych oraz wind i podestów dla osób niepełnosprawnych. Ponadto zajmujemy się konserwacją i naprawami wszelkiego rodzaju suwnic, elektrowciągów i żurawi. Współpracujemy w zakresie dostaw urządzeń oraz ich części z renomowanymi firmami, których produkty posiadają dopuszczenia Urzędu Dozoru Technicznego.

AdobeStock_256039648_Preview

Nasi specjaliści podejmują się najtrudniejszych realizacji od lat zapewniając najwyższą jakość usług.

Dobieramy
Montujemy
Serwisujemy

kompleksowa obsługa

Nasze usługi

Nasze kompetencje pozwalają świadczyć usługi w pełnym zakresie.

AdobeStock_185836922_Preview

Montaż

W zakresie prowadzonych prac kierujemy się wytycznymi dozoru technicznego.  Dbając by stan urzązeń odpowiadał obowiązującym normom i przepisom

AdobeStock_261543096_Preview

Serwis

Dysponujemy wiedzom i doświadczeniem ponad stu osobowego zespołu specjalistów, który pozwala na realizację najbardziej wymagających projektów.

AdobeStock_237314928_Preview

Konserwacja

Zapewniamy regularne przeglądy i konserwacje w celu utrzymania najwyższego standardu sprawności i bezpieczeństwa naszych urządzeń. 

AdobeStock_222353461_Preview

Modernizacja

Nasze doświadczenie nabyte przez dziesiątki lat prowadzenia działalności pozwala się podjąć modernizacji dowolnych instalacji windowych naszych klientów.

Wyceniamy projekty w 48h

Jeśli masz nietypowe zapytanie skontaktuj się z nami a niezwłocznie pomożemy Ci dobrać odpowiedni system.

Najwyższej jakości urządzenia

Nasze produkty

W zakresie wind montowanych oraz obsługiwanych przez nasz firmę
znajdą Państwo następujące rodzaje wind:

Osobowe

Szeroka gama dźwigów osobowych, zarówno do zastosowań domowych gdzie liczy się elastyczność i ograniczone gabaryty, poprzez dźwigi biurowe, panoramiczne, hotelowe czy wręcz szyte na miarę urządzenia gdzie nie ma możliwości zastosowania standardowego produktu.

Premium

Podciśnieniowe PVE

Unikatowe na skalę światową rozwiązanie w pełni panoramicznych wind domowych z napędem powietrznym. Są to najmniejsze urządzenia dostępne na rynku, ich minimalne wymagania i prosta
instalacja powodują że można je wkomponować niemal w dowolną przestrzeń.

Samochodowe

W ofercie posiadamy kilka niezależnych rozwiązań, zarówno prostych platform do przewozu aut bez prawa wstępu kierowcy, bardziej wymagających systemów parkingowych aż po w pełni automatyczne dźwigi samochodowe gdzie możliwy jest przewóz kierowcy i pasażerów.

Premium

Dla niepełnosprawnych

Rozwiązanie pozwalające na likwidację barier architektonicznych oraz pionowe platformy bez szybu do wysokości podnoszenia poniżej 3m. Platformy powyżej 3 m podnoszenia, z konstrukcją samonośną lub do montażu w szybie betonowym.

Towarowe

W tej grupie produktów świadczymy usługi montażu i serwisu małych dźwigów towarowych do 300kg oraz dźwigów kuchennych również w wykonaniu morskim. Natomiast dźźwigi towarowe powyżej 300kg bez wstępu osób.

Premium

Podnośniki kolumnowe

Urządzenie służące do pokonywania większych wysokości niż podnośnik
nożycowy przy jednoczesnej dużej trwałości i niezawodności działania. Również w wersji zadaszonej np. jako podnośnik wypychowy do wywozu śmieci.

zmieniamy standard branży

Wstaw windę PVE w swoim domu

Włącz tryb rozszerzonej rzeczywistości (AR) i wyświetl windę na swoim urządzeniu mobilnym windę

Jesteśmy do twojej dyspozycji

Skontaktuj się z nami

Nasz dział sprzedaży jest do twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

Znajdziesz nas tutaj